Tyč 6063-T5 vytlačovaná při teplotě přibližně 480 stupňů Celsia a chlazená v klidném vzduchu dosahuje meze kluzu blízko 145 MPa při hmotnosti pouze 2,70 g/cm3, což je asi třetina hustoty oceli. Tato dvě čísla vysvětlují většinu rozhodnutí v projektech průmyslového rámování zahrnujících základny strojů, ochranu, pracovní stanice a konstrukce dopravníků. Vlastnosti hliníkové slitiny však nikdy nejsou jediným číslem v technickém listu. Jsou souborem kompromisů mezi pevností, hmotností, odolností proti korozi, vodivostí a vyrobitelností a špatné vyvážení se rychle projeví jako rám, který se pod zatížením prohýbá, nebo povrch, který ve vlhké dílně zašpiní. Ve společnosti Shanghai Huishuo Aluminium Industry Technology Co., Ltd., rozhovory o výběru profilu začínají od těchto vlastností, protože slitina a temperování zvolené ve fázi lisování rozhodují o všem, co následuje: možnosti tloušťky stěny, třída zatížení, kvalita povrchové úpravy a konečná cena. Tato příručka uvádí vlastnosti, na kterých záleží, porovnává běžné rodiny slitin se skutečnými údaji a převádí tyto údaje do praktického kontrolního seznamu pro objednávání.
Vlastnosti hliníkové slitiny jsou měřitelné charakteristiky dané slitiny, včetně hustoty, pevnosti, odolnosti proti korozi, vodivosti a zpracovatelnosti, které rozhodují o tom, zda přežije konkrétní aplikaci.
Čistý hliník je měkký a tažný, ideální pro fóliové a vodičové kabely, ale téměř nepoužitelný pro nosný rám. Legování to mění. Řízené přidávání hořčíku, křemíku, mědi, manganu nebo zinku v kombinaci se správným zpracováním a tepelným zpracováním zvyšuje konečnou pevnost v tahu ze zhruba 90 MPa v komerční čistotě 1100 na přibližně 570 MPa v 7075-T6, zatímco hustota zůstává blízko 2,70 g/cm3 v téměř celém rozsahu.
Pro průmyslové rámování do T-drážek je praktické rozhodnutí 6063 pro standardní profily a 6061 tam, kde se jedná o vyšší zatížení nebo těžké CNC obrábění.
Čtyřmístné označení oznamuje hlavní legující prvek: 1xxx je komerční čistota, 2xxx měď, 3xxx mangan, 5xxx hořčík, 6xxx hořčík plus křemík a 7xxx zinek. Každá rodina předvídatelným způsobem obchoduje vytlačitelnost s pevností a níže uvedená tabulka shromažďuje typické hodnoty pokojové teploty.
| Slitina a temper | Hlavní legující prvky | Pevnost v tahu | Mez kluzu | Hustota | Typické použití |
| 1100-O | 99,0 procenta Al minimálně | 90 až 130 MPa | 35 MPa | 2,71 g/cm3 | Fóliové, chemické a potravinářské zařízení |
| 5052-H32 | 2,5 procenta Mg | 230 MPa | 195 MPa | 2,68 g/cm3 | Plechové, námořní a přepravní díly |
| 6063-T5 | Mg 0,45 až 0,9, Si 0,2 až 0,6 | 185 MPa | 145 MPa | 2,70 g/cm3 | T-drážkové profily, architektonické rámování |
| 6061-T6 | Mg 0,8 až 1,2, Si 0,4 až 0,8 | 310 MPa | 270 MPa | 2,70 g/cm3 | Konstrukční díly, CNC obráběné díly |
| 7075-T6 | Zn 5,1 až 6,1, Mg 2,1 až 2,9, Cu 1,2 až 2,0 | 570 MPa | 500 MPa | 2,81 g/cm3 | Letecký a kosmický průmysl a vysoce namáhané nástroje |
Když projekt sedí mezi těmito dvěma tažnými koňmi řady 6, rozhodujícími faktory jsou odezva lisování a kalení a objem obrábění. Podrobně je porovnáme v našem Průvodce technickým výběrem 6061 versus 6063 .
Rodina 6xxx dominuje průmyslovému vytlačování, protože hořčík a křemík tvoří Mg2Si precipitáty, které reagují na tepelné zpracování, takže slitina získává skutečnou pevnost a přitom zůstává dostatečně měkká, aby protlačila složité matrice při 450 až 500 stupních Celsia.
Kov zanechá matrici měkkou a to, co se stane během několika následujících hodin, určí konečné vlastnosti hliníkové slitiny. Při temperování T5 je profil chlazen na lisu nuceným vzduchem a poté stárnut, což udržuje nízké deformace na dlouhých, štíhlých rámových prvcích. U temperování T6 je profil kalený vodou a uměle zestárnutý při teplotě zhruba 180 stupňů Celsia, což zvyšuje pevnost, ale také blokuje více zbytkového napětí, což je u tenkých stěn skutečný zřetel.
To je důvod, proč standardní rozsah průmyslové hliníkové vytlačované profily ze specializovaného závodu je postaven téměř výhradně na 6063, přičemž 6061 je vyhrazen pro těžké konstrukční prvky a CNC obráběné plechy.
Jakmile jsou slitina a temperování pevné, tloušťka stěny a velikost série se stanou praktickými pákami pro ladění nosnosti, tuhosti a ceny.
Dva profily 4040 se stejnými vnějšími rozměry se mohou lišit o více než 60 procent v tloušťce stěny, od 2,0 mm ekonomické stěny po 3,2 mm vysokopevnostní stěnu. Průhyb se řídí momentem setrvačnosti průřezu, takže silnější stěna při stejném zatížení znatelně déle drží vyrovnání.
HS-8-4040F Ekonomický hliníkový profil 4040 s drážkou T s 2,0 mm stěnou S průřezem 40 x 40 mm, stěnou 2,0 mm a štěrbinou 8,2 mm je tento ekonomický profil vhodný pro budovy, které jsou citlivé na náklady. Kontrastuje s variantami 4040 s tlustšími stěnami, o kterých se hovořilo poblíž, a nabízí cenově výhodnou variantu pro lehké rámy. Zobrazit produkt →
HS-8-4040D vysoce pevný profil 4040 s 3,2 mm zesílenou stěnou Tento 3,2mm stěnový profil 4040 váží 1,88 kg/m a odolává deformaci při velkém zatížení, což přímo ilustruje výše popsanou výhodu silnější stěny. Jeho konstrukce bez děr umožňuje flexibilní vrtání pro vlastní rámy pro velké zatížení. Zobrazit produkt → Šířka štěrbiny je také důležitá: 10,2 mm široká štěrbina nese těžší t-matice a šrouby než 6mm štěrbina, což je důvod, proč profily řady 45 a 50 ukotvují většinu konstrukcí s velkým rozpětím a mimořádně těžkým zatížením. Na druhém konci žebříčku laboratoře a lehké kryty upřednostňují hmotnost a čistou manipulaci před hrubou kapacitou, kde si své místo získávají tenkostěnné varianty 3030.
HS-8-3030QL Lehký 3030 T-drážkový profil pro laboratorní konstrukce S hmotností pouhých 0,58 kg/m se stěnou o tloušťce 1,4 mm se tento profil o rozměrech 30 x 30 mm hodí pro lehké laboratoře a zastřešení uvedené v okolí, kde na úsporách hmotnosti a čisté manipulaci záleží více než na maximální nosnosti. Zobrazit produkt → Hlavní vlastnosti jsou nízká hustota při asi 2,70 g/cm3, pevnost v tahu mezi zhruba 90 a 570 MPa v závislosti na sérii a temperaci, silná odolnost proti korozi samoopravitelné oxidové vrstvy, vysoká tepelná a elektrická vodivost a vynikající vytlačitelnost a obrobitelnost.
6063 v temperování T5 nebo T6 je průmyslovým výchozím nastavením, protože se čistě vytlačuje do tenkých, přesných štěrbin a eloxuje rovnoměrně. 6061-T6 je vylepšená volba pro vysoce zatížené rámy a díly, které vyžadují rozsáhlé CNC obrábění.
Oba začínají jako stejné vytlačování. T5 je chlazený vzduchem v lisu a zraje, přičemž dosahuje pevnosti v tahu asi 185 MPa, zatímco T6 je kalený vodou a uměle stárnutý, dosahuje asi 240 MPa. Kompromisem je mírně vyšší riziko zkreslení s T6 na tenkých řezech.
Ne. Eloxování převádí povrch na vrstvu oxidu o tloušťce 5 až 25 mikrometrů, která zlepšuje odolnost proti korozi a tvrdost povrchu, ale nemění objemovou pevnost profilu.